Yönetim


Genel Yönetim:

Osman Muslubaş
Genel Müdür
omusluba@muslubaslar.com.tr

Ramazan Muslubaş
Genel Müdür Yrd.
rmusluba@muslubaslar.com.tr
 
SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ
Tolga Tuğral
Satış Müdürü
ttugral@muslubaslar.com.tr

Özlem Yumuşak
Binek Araç Satış Danışmanı
oyumusak@muslubaslar.com.tr

Emre Kara
Ticari Araç Satış Danışmanı
ekara@muslubaslar.com.tr

Ozan Mirbey
2. El Araç Satış Danışmanı
omirbey@muslubaslar.com.tr
 
SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ
Hüseyin Muslubaş
Servis Müdürü
hmusluba@muslubaslar.com.tr

Oktay Duman
Baş Teknisyen
oduman@muslubaslar.com.tr

Göktuğ Peyniryemez
Servis Danışmanı
gpeyniry@muslubaslar.com.tr

Rıdvan Kula
Servis Danışmanı
rkula@muslubaslar.com.tr

Tuğçe Aslan
Resepsiyonist
taslan2@muslubaslar.com.tr

Cem Adıgüzel
Servis Danışmanı(Boya/Kaporta)
cadiguze@muslubaslar.com.tr

Merve Bal
Sigorta Takip (Boya/Kaporta)
mbal@muslubaslar.com.tr

Harun Taşkın
Garanti - Kleym Uzmanı
htaskin@muslubaslar.com.tr
 
YEDEKPARÇA MÜDÜRLÜĞÜ
Murat Ergun
Yedek Parça Müdürü
mergun1@muslubaslar.com.tr

Zeki Yılmazyıldız
Yedek Parça Satış
zyilmazy@muslubaslar.com.tr
 
MUHASEBE & FİNANS MÜDÜRLÜĞÜ
Sevgi Eşler
Finans/Muhasebe Müdürü
skutuk@muslubaslar.com.tr

Begüm Karataş
Muhasebe
bkarata@muslubaslar.com.tr

Duygu Barut
Muhasebe
dbarut@muslubaslar.com.tr

Nilüfer Yazıcı
Muhasebe
nyazici2@muslubaslar.com.tr

Kadriye Barış
Muhasebe
kbaris@muslubaslar.com.tr

Semra Çakmak
Vezne
scakmak1@muslubaslar.com.tr

Murat Ünlü
Muhasebe Destek
 
BAYİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ & SATIŞ SONRASI PAZARLAMA VE İŞ GELİŞTİRME
Tuğçe Aslan
Bayi Müşteri İlişkileri Sorumlusu
taslan2@muslubaslar.com.tr
 
SİGORTA MÜDÜRLÜĞÜ
Hanife Akay
Sigorta Müdürü
hakay1@muslubaslar.com.tr

Gülin Özpehlivan
Sigorta Takip / Finans
gozpehli@muslubaslar.com.tr

Betül Şahin
Sigorta Takip / Finans
bsahin4@muslubaslar.com.tr
 
M.KemalPaşa Şube Organizasyon Şeması
GENEL YÖNETİM
 
Osman Muslubaş
Genel Müdür
omusluba@muslubaslar.com.tr

Ramazan Muslubaş
Şube Müdürü
rmusluba@muslubaslar.com.tr
 
SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ
Tolga Tuğral
Satış Müdürü
ttugral@muslubaslar.com.tr

Nurgül Çetin
Satış Sorumlusu
ncetin@muslubaslar.com.tr

Caner Meliköylü
Binek Araç Satış Danışmanı
cmelikoy@muslubaslar.com.tr

Dilek Tezcan
Ticari Araç Satış Danışmanı
dkaraca@muslubaslar.com.tr
 
 
SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ
Murat Ovalı
Servis Müdürü
movali@muslubaslar.com.tr

Halil Obay
Servis Danışmanı
hobay@muslubaslar.com.tr

Şengül Büyükçakır
Boya Kaporta Danışmanı
sbuyukca@muslubaslar.com.tr

Kamile Yukuş
Resepsiyonist
kyukus@muslubaslar.com.tr

 

BAYİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ & SATIŞ SONRASI PAZARLAMA VE İŞ GELİŞTİRME
Duygu Çelik
Bayi Müşteri İlişkileri Sorumlusu
dcelik@muslubaslar.com.tr